Mēbeļu un Mantu pārvadāšana Rīgā un visā Latvijā!
Nogādāsim Jūsu mantas līdz Jums nepieciešamajam galamērķim!
– SIA “Piegādes Serviss”

 

Piedāvājam gan mēbeļu un mantu piegādes transportu ar šoferīti, gan pilnu piegādes servisu ar krāvējiem, kuri mantu iepakošanu, iekraušanu un izkraušanu paveiks Jūsu vietā.

Mēbeļu un mantu pārvadāšana Rīgā un Latvijā.

Nogādāsim Jūsu mēbeles, elektroierīces vai citas mantas uz Jums nepieciešamo vietu. Pēc Jūsu vajadzībām, veiksim gan mēbeļu, gan elektroierīču piegādi. Ja nepieciešams, gan piegādāsim, gan aiztransportēsim arī tādus lielizmēra priekšmetus kā klavieres.

Pēc izmēru un svara salīdzināšanas, veiksim nestandarta mantu piegādi – piemēram, nogādāsim uz Jūsu mājām siltumsūkni, kur to pēcāk uzstādīs par siltumsūkņu uzstādi atbildīgās firmas speciālisti.

Pārvākšanās serviss.

Pārcelšanās pat pārāk bieži ir stresa pilns pasākums. Pārvākšanās uz jaunu atrašanās vietu nekad nav bijusi viegla. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums padarīt pārvākšanās procesu daudz vieglāku un patīkamāku. Piedāvājumā – pārvākšanās serviss.

Mums pieejams piegādes transports, lai palīdzētu pārcelties gan privātpersonām, kuras pārceļas uz dzīvokļiem un mājām, līdz firmām, kuras pārceļas uz jaunajām ofisa telpām. Būsim lielākais palīgs, neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešams pārcelties uz otru pilsētas galu, vai tepat līdz ielas beigām.

Piesaki pakalpojumu vai uzzini vairāk! Zvani uz +371 26101505 vai aizpildi kontaktu formu jau tūlīt, un mēs Jums atbildēsim!

pārvākšanās serviss
Mēbeļu pārvadāšana
Mantu pārvadāšana
Mēbeļu un mantu pārvadāšanaMēbeļu un mantu pārvadājumi