Profesionāli transporta pakalpojumi Latvijā un visā Baltijā!
Nogādāsim Jūsu kravu līdz Jums nepieciešamajam galamērķim ar 100% garantiju!
– SIA “Piegādes Serviss”

 

pārvākšanās serviss

Pārvākšanās pakalpojumi

Izvēlies mūsu profesionālo pārvākšanās servisu un mēs garantējam, ka padarīsim Jūsu pārvākšanos daudz vieglāku. Mūsu serviss ietver iespēju izvēlēties pēc Jūsu vajadzībām – atsevišķi mēbeļu un mantu piegādes transportu ar šoferīti vai arī pilnu servisu, kur pārvākšanos padarīsim vēl ērtāku un vieglāku un pilnīgi visus smagos un laikietilpīgos pakošanas, iekraušanas, izkraušanas un piegādes darbus kvalitatīvi veiks mūsu cilvēki.

transporta pakalpojumi

Būvmateriālu pārvadājumi

Nogādāsim Jūsu darbam nepieciešamos būvmateriālus līdz Jūsu firmas noliktavai vai pašam objektam. Lai veiktu Jūsu kravas piegādi, mēs izmantosim tikai specializētu tehniku, kura aprīkota ar šim nolūkam paredzētām iekraušanas un izkraušanas sistēmām, kuru vadīs piegādes speciālists/-i ar plašu pieredzi būvmateriālu piegādē.

specifisku kravu pārvadājumi

Celtniecības vagoniņu transports

Nogādāsim Jūsu celtniecības vagoniņu vai vagoniņus uz Jums nepieciešamo vietu. Celtniecības vagoniņu transportēšana ir viens no mūsu galvenajiem specializēto transporta pakalpojumu piedāvājumiem. Mūsu speciālā tehnika ar iekraušanas un izkraušanas mehānismu un pieredzējušo piegādes operatoru ir perfekts risinājums Jūsu nepieciešamībām.

Privātie transporta pakalpojumi

Sniegsim gan privātpersonām, gan firmām privātos piegādes pakalpojumus un veiksim Jūsu privātos pārvadājumus jebkurā dienā un jebkurā laikā. Ja Jums nepieciešams nogādāsim Jūsu sūtījumu līdz Jums nepieciešamajam galamērķim pat naktī. Garantējam profesionālu servisu un piegādi 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Kokmateriālu pārvadājumi

Veiksim dažādu kokmateriālu un zāģmateriālu pārvadājumus uz Jums nepieciešamo galamērķi. Transportēsim kokmateriālus Jūsu biznesa vai privātajām vajadzībām. Mūsu kravu pārvadājumi tiek veikti klientiem izdevīgos laikos, un mūsu piegādes profesionāļi piegādās Jūsu kravu jebkurā diennakts laikā visu cauru gadu.

Metāllūžņu pārvadāšana

Mūsu specializētā tehnika ļauj piedāvāt Jums tādu specializēto transporta pakalpojumu – metāllūžņu pārvadāšana. Aiztransportēsim uz Jūsu izvēlēto vietu vai Jūsu izvēlēto metāllūžņu nodošanas punktu tādus metāllūžņus, kā sabojātas vai sarūsējušas mašīnas un to virsbūves, kā arī citus metāllūžņus, kuru pārvietošanai nepieciešams mašīna ar iekraušanas un izkraušanas sistēmu.

 

Piesaki pakalpojumu vai uzzini vairāk! Zvani uz +371 26101505 vai aizpildi kontaktu formu jau tūlīt, un mēs Jums atbildēsim!

Pieredze transporta pakalpojumu veikšanā

Profesionālus transporta pakalpojumus saviem klientiem sniedzam jau kopš 2006. gada. Arvien augošā pieredze un prasmes ļauj mums sniegt vislabākos risinājumus.

Visas nepieciešamās kravu pārvadājumu atļaujas

Esam ieguvuši visas nepieciešamās komercpārvadājumu licences un Eiropas kopienas atļaujas, lai droši piegādātu Jūsu kravu visā Eiropas teritorijā.

Profesionāļi kravu piegādes jomā

Mūsu piegādes speciālisti rūpēsies par Jūsu kravu un tās drošību. Vienmēr sekosim līdzi, lai Jūsu krava tiktu efektīvi iekrauta, izkrauta un maksimāli labi nostiprināta.