Kontakti

Sazināties iespējams gan telefoniski, gan pa e-pastu. Tāpat, iespējams nosūtīt mums ziņu. Sev ērtā laikā aizpildiet saziņas formu, un mēs Jums atbildēsim.

SazinātiesKā pieteikt

Telefona nr: +371 26101505
Epasts: info@atvest.lv

Nosūtiet ziņu

2 + 7 =

Pakalpojumu pieteikšana un saņemšana

Lai ātri un operatīvi spētu sniegt vislabākos pakalpojumus, sekojiet šiem pāris padomiem.

Izplānojiet nepieciešamo

Izplānojiet paveicamos darbus jau laicīgi. Maksimāli precīzi atzīmējiet jebkādas papildus nepieciešamības, kā arī iespējamos sarežģījumus.

Sazinieties ar mums

Piezvaniet mums uz +371 26101505 vai sev ērtā brīdī nosūtiet savu ziņu. Bezmaksas telefona konsultācijā ieteiksim labāko risinājumu un izveidosim cenas piedāvājumu.

Saņemiet pakalpojumu

Vienojoties par izmaksām, norunātajā dienā un laikā ieradīsimies transportēt Jūsu kravu.

Piesakot pakalpojumu

Z

Aprakstiet vedamo kravu, tās izmērus un apjomu.

Z

Precīzi norādiet atrašanās vietu. Ja atrodaties 30 km no Limbažiem, tā vietā, lai nosauktu Limbažus, nosauciet pēc iespējas precīzāku atrašanās vietu un attālumu.

Z

Ļoti svarīgi! Ja attiecas, pēc iespējas precīzāk aprakstiet iespējamās piekļuves problēmas. Piemēram, purvains vai dubļains apvidus utt.

Pakalpojuma dienā

Z

Parūpējieties, lai telefona baterija ir uzlādēta un Jūs ir iespējams sazvanīt.

Z

Parūpējieties, lai būtu iespējams piekļūt pārvedamajai kravai uzreiz vai ātri izbrīvēt vietu piekļuvei.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā jūsu pakalpojumi?

Aptuvenu aprēķinu iespējams veikt, apskatot stundu likmi un cenu/km (ārpus Rīgas) izmaksām sadaļā ”Mūsu tehnika un cenas”.

Pakalpojuma izmaksas kravu pārvadājumiem būs atkarīgas no atrašanās vietas un cenas par darbu/stundā + attālumu (ārpus Rīgas).

Precīzas pakalpojumu izmaksas pakalpojumam Pārvākšanās Serviss noteikti atšķirsies no Jūsu personīgā aprēķina. Galējo pakalpojuma cenu vienmēr spēsim noteikt tikai pēc detaļu precizēšanas konsultācijā pa telefonu.

Vai pakalpojuma cena var mainīties?

Strādājam ētiski un bez jebkādām slēptajām izmaksām.

Pakalpojuma cena Pārvākšanās servisam var mainīties, tikai iepriekš vienojoties. Piemēram, ja nepieciešami papildus krāvēji, papildus kastes un materiāli iepakošanai utt. 

Pakalpojuma cena Kravu pārvadājumiem var mainīties tikai tad, ja klients sniedzis neprecīzus datus par pakalpojumu un nepieciešamībām. Piemēram, ja patiesā atrašanās vieta ir daudz tālāk, kā klients minējis, vai klients nav minējis, ka apvidus ir purvains, un rezultātā mūsu kravas auto iestidzis un to nepieciešams vilkt ārā, izmaksas būs lielākas.

Vai pakalpojuma laikā iespējams pieteikt papildus pakalpojumus?
Ja pakalpojuma sniegšanas dienā kravas auto un šoferis nav rezervēts atrasties kādā citā vietā, noteikti ir iespējams vienoties par papildus pakalpojumiem. Izmaksas un stundas likme papildus pakalpojumiem paliek tāda pati.
Vai par zvanu man būs jāmaksā?

Mūsu telefona nr: +371 26101505 atrodas LMT tīklā, tāpēc zvans iekļausies Jūsu telefona pakalpojumu sniedzēja standarta tarifu izmaksās, kuras aprēķina zvanot uz mobilo telefonu LMT tīklā. Tomēr, konsultācija un cenas piedāvājuma izveide būs pilnībā par velti, neatkarīgi no tā, vai gala rezultātā izveidojas sadarbība.

Mūsu informācija

Pirms uzsākt sadarbību, bieži nepieciešams veikt pārbaudi. Sniedzot detaļas par mūsu uzņēmumu, tās būs iespējams pārbaudīt gan internetā, gan firmu reģistros.

SIA Piegādes serviss

Reģistrācijas numurs:
40003795029

Reģistrācijas datums:
11 .01.2006.

Mūsu Adreses

Faktiskā adrese:
Vienības gatve 100, Rīga, LV-1004

Juridiskā adrese:
Mārupes nov., “Druviņas”, LV-2167

Mūsu Rekvizīti

A/S ”Swedbank”
Kods: HABALV22

Konta Nr.:
LV63HABA0551012224763

Par mums

SIA “Piegādes serviss”
Reģistrācijas numurs: 40003795029

Citas lapas

Mūsu raksti