Profesionāli kravu pārvadājumi un transporta pakalpojumi!
Nodrošināsim Jūsu kravas piegādi gan Rīgā, gan visā Latvijā un Eiropā.
– SIA “Piegādes Serviss”

 

buvmaterialu kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi

SIA “Piegādes Serviss” – profesionāli transporta pakalpojumi. Nodrošināsim Jūsu kravas piegādi visā Latvijā un Eiropā. Mūsu kravu pārvadājumi tiek veikti gan aukstumā, gan karstumā, gan lietū, gan sniegā, tāpēc 100% garantējam, ka veiksim Jūsu kravas piegādi līdz Jums nepieciešamajai  vietai jebkurā gadalaikā visu cauru gadu.

Mēs izmantojam tikai un vienīgi profesionālu un specializētu tehniku un spēsim garantēti parūpēties par Jūsu sūtījumu, neatkarīgi no tā vai no Jūsu norādītās adreses ir vajadzība nogādāt, Jums nepieciešamo, kravu līdz Jūsu personīgajai vai biznesa atrašanās vietai, vai mums jānogādā krava uz kādu citu Jūsu norādīto galamērķi.

specifisku kravu pārvadājumi

Specifisku kravu pārvadājumi

Mūsu speciālā tehnika un profesionālās prasmes ļauj mums veikt dažādus nestandarta transportēšanas darbus, kuri saistās ar specifiskākiem kravu pārvadājumiem. Nogādāsim celtniecības vagoniņus uz Jums nepieciešamo vietu. Mums ir viss nepieciešamais, lai garantēti nogādātu Jūsu celtniecības vagoniņus no punkta A līdz punktam B.

Kā papildus pakalpojumu piedāvājam metāllūžņu savākšanu un izvešanu ar specializētu tehniku, lai atbrīvotu Jums nepieciešamo laukumu un nogādātu Jūsu metāllūžņus uz Jūsu izvēlēto metāllūžņu nodošanas punktu. Viegli savāksim un aiztransportēsim tādus metāllūžņus kā vecas, sarūsējušas un/vai sabojātas mašīnas vai to karkasus, metāla trubas u.c.

pārvākšanās serviss

Pārvākšanās serviss

Skatoties uz Jūsu vajadzībām un iespējām, atradīsim Jums nepieciešamo risinājumu, lai sniegtu vislabāko pārvākšanās servisu. Pēc Jūsu vajadzībām, spēsim nodrošināt gan pilnu pārvākšanās servisu, ar krāvējiem un mantu iepakošanu, kur visu smago darbu veiks mūsu cilvēki, gan, ja tā nepieciešams, tikai autotransportu ar šoferīti.

Neatkarīgi no tā vai Jums nepieciešams pārvākties uz jauno dzīvesvietu, vai jauno biznesa atrašanās vietu, garantējam,  ka padarīsim pārvākšanās procesu daudz vieglāku, un nogādāsim Jūsu mēbeles, mantas un/vai aprīkojumu uz Jums nepieciešamo galamērķi. Mazāk pūļu un raižu Jums, vairāk darba mums.

Piesaki pakalpojumu vai uzzini vairāk! Zvani uz +371 26101505 vai aizpildi kontaktu formu jau tūlīt, un mēs Jums atbildēsim!