Par Mums

Vairāk kā 10 gadu pieredze kravu pārvadājumos.

Kravu pārvadājumus kā pakalpojumu sākām sniegt 2006. gadā. Mūsu pirmsākumos kravu transports ar manipulatoriem Latvijā bija sastopams ļoti reti. Tāpēc šādi transporta pakalpojumi bija it sevišķi pieprasīti, taču piedāvājums bija ļoti mazs.

Kas mūs piesaistīja tieši šāda transporta izmantošanā, ir universālās izmantošanas iespējas. Pateicoties daudzpusīgajām izmantošanas iespējām, ar šādu kravas transportu profesionāļu rokās iespējams paveikt daudz un dažādu darbu. Tieši tāpēc spējam sniegt ļoti plašu pakalpojumu klāstu ar vienu un to pašu transportlīdzekli.

kravu pārvadājumi

Vietējie kravu pārvadājumi Rīgā un pa Latviju, kā arī pārvadājumi uz Baltijas valstīm. Kravas auto ar manipulatoriem. Strādājam bez brīvdienām.

Pārvākšanās serviss

Pilns pārvākšanās serviss ar mantu izjaukšanu, iepakošanu un krāvējiem. Droši pārvedīsim ne tikai privāto iedzīvi un pilnus ofisus, bet arī ražotnes.

Mēbeļu un mantu pārvadāšana

Piegādāsim mēbeles un mantas no veikala, pārvedīsim klavieres vai izvedīsim vecās mēbeles uz utilizāciju.

Uzsvars uz drošību un savlaicīgu piegādi

Mūsu pakalpojumos vienmēr rūpējamies, lai krava tiktu maksimāli droši nostiprināta un pārvadāta. Vienmēr rūpējamies par kravas nostiprināšanu un drošu transportlīdzekļa vadīšanu pārvadāšanas laikā. Savienot drošību ar piegādes plānošanu, veicam laicīgu kravas piegādi visā Baltijas valstu teritorijā.

Mūsu informācija

Pirms uzsākt sadarbību, bieži nepieciešams veikt pārbaudi. Sniedzot detaļas par mūsu uzņēmumu, tās būs iespējams pārbaudīt gan internetā, gan firmu reģistros.

SIA Piegādes serviss

Reģistrācijas numurs:
40003795029

Reģistrācijas datums:
11 .01.2006.

Mūsu Adreses

Faktiskā adrese:
Vienības gatve 100, Rīga, LV-1004

Juridiskā adrese:
Mārupes nov., “Druviņas”, LV-2167

Mūsu Rekvizīti

A/S ”Swedbank”
Kods: HABALV22

Konta Nr.:
LV63HABA0551012224763

Par mums

SIA “Piegādes serviss”
Reģistrācijas numurs: 40003795029

Citas lapas

Mūsu raksti