Profesionāls pārvākšanās serviss un krāvēju pakalpojumi!
Nogādāsim Jūsu mantas uz Jūsu izvēlēto vietu Rīgā un visā Latvijā.
– SIA “Piegādes Serviss”

Pilns pārvākšanās serviss

Sniegsim Jums profesionālu pārvākšanās servisu un padarīsim pārvākšanos daudz ērtāku un vieglāku. Pārvākšanās pakalpojumus sniedzam gan uzņēmumiem un firmām ar nepieciešamību pārvietot biroja iekārtas un elektrotehniskās ierīces uz jaunajām biroja telpām, gan privātpersonām ar nepieciešamību uz jauno dzīves vietu pārvest mēbeles un sadzīves iekārtas.

Mēbeļu piegāde

Mūsu piedāvājumā arī mēbeļu piegādes transports ar šoferīti. Šis piedāvājums būs ļoti laba izvēle tad, ja pēc pārvākšanās profesionāļiem nav redzama nepieciešamība un pārvākšanās darbus Jums palīdzēs veikt Jūsu draugi, ģimenes locekļi vai paziņas. Pēc vienošanās, Jūsu izvēlētajā adresē ieradīsies mūsu šoferītis ar mēbeļu piegādes transportlīdzekli.

Krāvēju Pakalpojumi

Mēbeles un mantas ir smagas. Mūsu krāvēju pakalpojumi būs lieliska izvēle, ja vēlaties atvieglot pārcelšanos sev un citiem. Būsim Jūsu lielākais palīgs un izdarīsim visus laikietilpīgos un smagos pārvākšanās darbus Jūsu vietā. Mūsu profesionālie un pieredzējušie mantu krāvēji padarīs pārvākšanos uz Jūsu jauno atrašanās vietu daudz mierīgāku.

Mēbeļu iepakošana

Izvēloties pilnu pārvākšanas servisu, kurš iekļauj mēbeļu un mantu piegādes transportu ar krāvējiem, 100% garantējam, ka par Jūsu mantām, pārvākšanās laikā, mēs rūpēsimies kā par savējām. Mūsu krāvēji izdomās un veiks vislabāko iespējamo Jūsu mantu iepakošanu un pārvietošanu, lai Jūsu mantas būtu maksimāli nodrošinātas pret ārēju spēku ietekmi.

 

Piesaki pakalpojumu vai uzzini vairāk! Zvani uz +371 26101505 vai aizpildi kontaktu formu jau tūlīt, un mēs Jums atbildēsim!