Pārvācoties būtu jājūtas aizraujoši. Jauns mājoklis. Jauni iespaidi un, potenciāli, jauna dzīve. Iespējams jauns un labāks amats. Tomēr, dažus cilvēkus šis aizraujošais pasākums ieved īslaicīgā haosā un nevajadzīga stresā.

Jau rakstījām mūsu blogā, kādām lietām sekot līdzi, lai pārvākšanās būtu vieglāka un mierīgāka. To varat pārlasīt mūsu rakstā ar 7 vienkāršiem pārvākšanās padomiem. Ievērojamai cilvēku daļai ar to pietiks. Viņi sekos vispārīgajām vadlīnijām, un pārvākšanās paies pietiekami ātri un mierīgi.

Tomēr daļai cilvēku stress rodas nevis pārvākšanās pēc, bet dēļ viņu dabīgās dzīves uztveres. Pa druskai, no abiem zemāk minētajiem iemesliem, piemīt ikvienā no mums. Tomēr dažiem cilvēkiem pārvākšanās var būt pildīta ar lielāku stresa daudzumu. Rezultātā, šie cilvēki var padarīt pārvākšanos grūtāku gan sev, gan apkārtējiem.

Apskatīsim iemeslus, kāpēc tā notiek. Tāpat, apskatīsimies vienu vienkāršu darbību, kuru darīt, lai ikviens varētu mazināt stresu gan pārvākšanās laikā, gan dzīvē.

2 iemesli, kāpēc pārvākšanās laikā var rasties vairāk stresa

1. Iemesls – raizes

Raizes ir dabīga organisma reakcija. Raizes īsteno mūsu vēlme iepriekš paredzēt visus iespējamos negadījumus. Mūsos valda dziļš uzskats, ka nepieciešams paredzēt dažādus negadījumus vai problēmas. Ja mēs tos pareizi paredzētu, tiem atgadoties, jau iepriekš būtu gatavi tos likvidēt. Vislabākajā variantā izvairīties no to notikšanas. Tas pasargātu no iespējas izskatīties neveikli, vai pat izskatīties pavisam muļķīgi.

Līdz ar to, daļa cilvēku pastāvīgi domā par to, vai viss ir izdarīts. Un, kas notiek, ja šie cilvēki nav droši par to, ka viss svarīgais ir izdarīts? Zemapziņa turpina aktīvi domāt par to, kas varētu noiet greizi. Palielinās raižu sajūta. Raižu sajūta rezultātā rada lielāku stresa līmeni organismā.

2. Iemesls – neskaidrība

Otrs iemesls, kāpēc cilvēki rada nevajadzīgu stresu, ir neskaidrība. Jo mazāk skaidrības par darāmajiem darbiem, jo grūtāk saplānot, kuras lietas var sakombinēt. Rezultātā nākas neskaitāmas reizes skriet uz veikalu, knibināties ap mazāk svarīgu darbu un pamatīgi ievilkt kravāšanos.

Beigās nonāk līdz domai, vai līdz pārvākšanās dienai, kad sarunāts transports, viss nepieciešamais būs sapakots.

Kā atbrīvoties no pārvākšanās stresa? Strādāt pēc plāna!

  1. Plāns ļauj norādīt, kur jāfokusējas un ļauj ātrāk paveikt darbu. Kādu laiciņu pievēršot uzmanību darāmajam, zemapziņa sapratīs, ka tas ir svarīgi. Visi resursi tiks novirzīti plāna izpildei, un zemapziņa sekos līdzi tam, ko vēl vajadzētu izdarīt un sniegs ierosinājumus pēkšņu domu formā.
  2. Plāns atbrīvos no liekā stresa. Pamazām izsvītrojot jau paveiktos darbus, ar vien pakāpeniskāk pazūd raizes, uztraukums un stress par iespējamajām neparedzētajām situācijām. Vizuālais saraksts ar paveiktajiem darbiem pasaka zemapziņai, ka darbs ir padarīts un par to jāpārstāj uztraukties

Visefektīvākais, ja šis plāns ir izveidots uz lapas un rakstiski. Veicot apzinātu darbību – rakstot ar roku un tērējot savu laiku, mēs paziņojam zemapziņai, ka ir svarīgi ieguldīt gan garīgu, gan fizisku enerģiju, lai pabeigtu šos darbus.

Ļoti daudz dos pati fiziskā darbība, padarītos darbus izsvītrojot. Fiziskā darbība var darboties kā slēdzis. Paveicot darbus un ar roku tos vienu pēc otra izsvītrojot, zemapziņa saprot, ka jāliekas mierā. Viss ir patiešām pabeigts.

Lasiet vairāk par pārvākšanās plāna izveidošanu.

Mūsu risinājumi

Ja vēlaties padarīt pārvākšanos maksimāli mierīgu sev vai sev un savai ģimenei, mūsu pārvākšanās serviss palīdzēs Jums ar visiem smagajiem darbiem. Mūsu pārvākšanās pakalpojumi ļauj sakombinēt tikai sev nepieciešamos pakalpojumus. Iespējams sarunāt sākot no transporta ar šoferīti, līdz pilnam servisam ar transportu, šoferi, fiziski spēcīgiem krāvējiem, kastēm, mantu iepakošanu un mēbeļu montāžu un demontāžu.

Ar mums iespējams sazināties pa telefona nr. +371 26101505 vai ērtā brīdī aizpildot mūsu saziņas formu.