Plāns ir vislabākais veids, kā atbrīvoties no stresa pārvākšanās laikā tiem, kuri mēdz uztraukties. Tāpat, sekojot plānam, daudz vieglāk paveikt visus nepieciešamos darbus bez nevajadzīgiem pārsteigumiem. Pat vienkāršākais plāns, izmantojot pāris vienkāršus un noderīgus principus, ļaus padarīt pārvākšanos skaidrāku. Vispirms apskatiet, vai šajā sakarā nepietiks ar mūsu 7 pārvākšanās padomiem.

Tātad, kā plānot pārvākšanos? Galvenie principi, kurus iekļaut plānā

Sāciet ar nobeigumu vispirms

Galvenais, ar ko iesākt plānu, ir nobeigums. Vislabākie plānu sākums ir beigas. Kārtīgi izdomājiet to, kādu rezultātu vēlaties plāna beigās. Kāds ir Jums visvēlamākais iznākums? Ja vien nevedat mantas pa druskai un pamazām, noteikti, nepieciešams zināt, līdz kuram datumam visam jābūt izdarītam.

Veidojiet trīs plānus

Ja vien nevedat mantas pa druskai, pārvākšanās notiks 3 etapos. Katram etapam jānosprauž raksturīgie mērķi.

Pirmajā etapā notiks pakošanās, drēbju un mantu šķirošana un tehnikas atvienošana. Ko vēlamies sasniegt pirmajā etapā? Pilnīgi visa pakošanās ir pabeigta, un pilnīgi visas mantas ir gatavas pārvietošanai.

Otrajā etapā būs pati pārvākšanās diena. Ko vēlamies sasniegt otrajā etapā? Sarunātais transports darbojas un ir laikā pie mājas. Darbs tiek iesākts ļoti laicīgi un atbilstoši sezonai. Visi krāvēji ir uz vietas, pieejami un uzticamā stāvoklī. Paši esat pilnībā pieejami pārvākšanās procesam. Visas mantas tiek nogādātas sveikas un veselas uz jauno mājokli.

Trešajā etapā notiks izpakošanās un kārtošanās jaunajā mājoklī. Šis etaps būs patiesi raksturīgs tieši individuālajām vēlmēm un iespējām. 

Visam jābūt gatavam pārvākšanās dienā

Parūpējieties, lai pārvākšanās dienā viss nepieciešamais ir izdarīts. Diena tiks izmantota tikai priekš pārvākšanās. Ja šajā dienā nepieciešams izpakot skapi, atvienot veļasmašīnu vai atsaldēt ledusskapi, šie darbi veidos pamatīgu robu pieejamā laika daudzumā.

Pārvākšanās dienā esat brīvi

Ļoti svarīgi, lai visu savu laiku pārvākšanās dienā varat pievērst uz pašu pārvākšanos. Laicīgi izbrīvējiet sev nepieciešamo dienu. Lai nav neparedzētu notikumu, kuri pēkšņi liek doties dzēst ugunsgrēkus, piemēram, darbā.

Apzinieties jaunā mājokļa platību

Ja pārvācaties uz mazāku dzīvokli, laicīgi nodrošinieties, lai mantu daudzums ietilptu jaunajā dzīvoklī. Ja mantu būs par daudz, tad, esot jaunajā dzīvoklī, būs ne tikai ļoti grūti izlemt, ko atstāt un ko dot projām, bet arī kā no šim mantām atbrīvoties.

Nopērciet visu nepieciešamo

Lai pārvākšanās ritētu pavisam gludi, nepieciešami dažādi flomāsteri, kastes, lielie atkritumu maisi un daudz skoča. Atcerieties spilgtas krāsas flomāsteru, lai speciāli izceltu kastes ar trauslu vai vai svarīgu saturu. Spilgta krāsa īpaši izcels svarīgumu.

Izmantojiet iespēju atbrīvoties no liekā

Jau laikus atbrīvojieties no mantām, kuras negrasāties izmantot. Tāpat arī ar drēbēm, kuras vairs neder, ir cauras utt. Jau divas nedēļas pirms pārvākšanās, atbrīvojieties arī no tā, kas tiek turēts ‘’viendien vajadzēs’’, taču viendiena vai nu nav pienākusi, vai ir bijusi tikai reizi pēdējos 10 gados. Uz to viendienu bieži vien šīs pašas lietas iespējams sadabūt no draugiem, vai izīrēt un atbrīvot vietu, kur uzelpot.

Pakojaties no istabas uz istabu

Kad viss liekais ir projām, varat sākt pakoties. Sāciet no vienas istabas uz otru. Skraidot no vienas istabas uz otru, rodas apjukums. Apdomājiet, vai viss, kas pašlaik atrodas istabā, atradīsies turpat arī jaunajā mājā. Pakojoties no vienas istabas uz otru, veidojiet kastu kaudzes ar aprakstiem uz kastes, kuri norāda gan istabu, kur kastei jādodas, gan arī saturu.

Parūpējieties par visvieglāko variantu

Mūsu pārvākšanās pakalpojumi ļauj atvieglot lielāko daļu Jūsu pārvākšanās procesa, izbrīvējot ļoti daudz laika un pūļu. Ļaujiet izplānot un izpildīt visas Jūsu iedzīves pārvešanu mums.

Izvēloties pilnu pārvākšanās servisu, mūsu fiziski spēcīgie krāvēji:

  • atbrauks ar savām kastēm un pakojamo materiālu,
  • iepakos un pārvedīs visas Jūsu mantas (pat trauslās un plīstošās),
  • rūpīgi izjauks, nostiprinās, pārvedīs un jaunajā mājoklī atpakaļ saliks lielās mēbeles,
  • aizvedīs klavieres un citas lielās un smagās mantas,
  • un kopumā atvieglos vislielāko daļu pārvākšanās pūļu.

Mūsu pārvākšanās pakalpojumi tiek sniegti visā Latvijā. Zvaniet uz tel. nr. +371 26101505 vai sev ērtā brīdī nosūtiet mums ziņu, un padarīsim Jūsu pārvākšanos daudz vieglāku.