Pārvākšanās var radīt nevajadzīgu stresu un haosu. Neatkarīgi, vai pārvākšanos veicat pašu rokām un ar savu transportu, vai izmantojat mūsu pārvākšanās servisu, noteikti noderēs vismaz pāris no mūsu pārvākšanās padomiem.

Mūsu 7 veidi, kā padarīt pārvākšanos vieglāku un mierīgāku

Visam jābūt gatavam jau vakardien

Galvenais pārvākšanās princips – visam jābūt gatavam nešanai jau iepriekšējā dienā. Ja pārvākšanās dienā nepieciešams atvienot veļasmašīnu, atsaldēt ledusskapi vai noņemt plauktus, šo darbu paveikšana būs krietni ilgāka, kā Jums šķiet. Plānā iekļaujiet, lai pēdējais darbs tiktu paveikts vismaz iepriekšējās dienas pēcpusdienā, lai arī vakars Jums būtu mierīgs.

Vissvarīgākās lietas nodaliet atsevišķi

Vissvarīgākās lietas, kuras izmantojat ikdienā, ievietojiet atsevišķā kastē. Turiet šo kasti pa rokai. Vislabāk, ja izmantojat caurspīdīgu kasti mantu uzglabāšanai. Šāda kaste ļaus redzēt Jums nepieciešamo mantu jau pa gabalu.

Neatkarīgi vai tā ir tīra apakšveļa 5 dienām, kosmētika vai dokumenti, ja spējat paredzēt, ka tuvākajās dienās būs nepieciešami – ievietojiet tās savā kastē. Vislabāk, ja katrai personai ir sava kaste, ar sev nepieciešamākajām lietām. Ja šīs lietas, kuras ļauj parūpēties par galvenajām vajadzībām, ir pa rokai, tad visu pārējo mantu izpakošanu var veikt, izvairoties no kastu vandīšanas.

Izmantojiet lielos atkritumu maisus priekš drēbēm

Drēbes, gultasveļu un audumus, kurus nav svarīgi saglabāt nesaburzītus, salieciet lielajos atkritumu maisos. Atkritumu maisus, dēļ to formas, pat lielos izmēros, ir daudz vieglāk ietilpināt tur, kur kastes nelien. Tāpat, lielie maisi dēļ to saprotamā izskata, vienmēr paziņos, ka tajos ir drēbes.

Aprakstiet kastu saturu un norādiet istabu, kurā kaste jānoliek

Ļoti daudz cilvēku neapraksta kastu saturu, jo pa rokai nav flomāstera, vai arī vienkārši domā, ka varēs apskatīt saturu un pēc tam izlemt. Tomēr, tas viss rada stresu un paildzina darbu pēcāk, kad galvenais uzdevums ir izpakoties un tikt galā ar kastēm un nekārtību. It sevišķi tad, ja ārā ņemamās lietas nepieciešams pārmazgāt un nolikt jaunajā vietā.

Nofotogrāfējiet elektronikas savienojumus

Ja mājās nav elektronikas spečuka, vai pa rokai kāda, kurš tiešām un garantēti Jums nepieciešamajā laikā atnāks palīgā savienot vadus, Jums būs jādomā, kā šie vadi jāvieno savām rokām. Un bieži, tas nav tik vienkārši, kā izskatās. Tāpēc nofotogrāfējiet, kurš vads iet pie televizora un kurš pie dekodera. Tāpat arī savienojumus datoram ar monitoru, kā arī jebkurai citai iekārtai.

Parūpējieties par veļasmašīnu un ledusskapi jau dienu iepriekš

Kā minējām augstāk, tad pārvākšanās dienā visam jābūt gatavībā transportēšanai. Ledusskapim jābūt atsaldētam un izslaucītam. Veļasmašīnai atvienotai, un tās trubām jābūt brīvām no ūdens. Tas ir ne tikai laikietilpīgāk, bet arī būsiet droši, ka nenotiks kāda nepatīkama ķibele dēļ mitruma.

Izmantojiet profesionālu pārvākšanās servisu

Pārvākšanās serviss atvieglo vislielāko daļu pārvākšanās. Pārvākšanās pakalpojumu izmantošana atvieglos dienu gan fiziskā, gan garīgā veidā un daudzkārt atmaksāsies mierā un drošībā par Jūsu iedzīvi.

  • Izmantojot profesionāļus, zināsiet, ka pārvākšanās servisam ir nepieciešamās kastes un pakojamais materiāls, un krāvēji pakošanu var paveikt Jūsu vietā.
  • Liela izmēra mēbeles būs iespējams demontēt, droši pārvest un pēcāk salikt atpakaļ jau jaunajā mājoklī.
  • Pārvietojot lielizmēra mantas, kā klavieres, vai elektrotehniku, kā ledusskapi un veļasmašīnu, tos droši pārvietos speciālisti. Rezultātā nenāksies nepelnīti ciest nolietojuma pazīmes, kā skrambas.
  • Un daudzi citi ieguvumi.

SIA Piegādes Serviss sniedz pārvākšanās pakalpojumus visā Latvijā. Zvaniet uz tel. nr. +371 26101505 vai sev ērtā brīdī nosūtiet mums ziņu, un kopā parūpēsimies, lai Jūsu pārvākšanās būtu daudz vieglāka un ātrāka.